עקבו אחרינו

סניף ראשי

נתנזון 28, חיפה

050-226-6882

מכשירי האכיפה של משטרת ישראל

קיבלתם דוח / הזמנה למשפט? מלאו פרטים וקבלו ייעוץ מיידי!

מכשירי האכיפה של משטרת ישראל

מכשירי אכיפה של משטרת ישראל

בידי משטרת ישראל קיימים מכשירים אכיפה שונים לאכיפת סוגי עבירות שונות. לכל המכשירים שקיימים בידי משטרת ישראל ישנן מגבלות רבות הקשורות בהוראות היצרן, הנחיות בתי המשפט ותנאי ההפעלה הסובייקטיביים הקשורים במקרה הקונקרטי.  במידה ומשטרת ישראלה אינה עומדת התנאי ההפעלה, הכתב האישום שמוגש כנגד הנהג יבוטל. עורך דין תעבורה שהוא מומחה בתחום הוא יכול בקלות לזהות כשלים הקיימים בחומר הראיות ומכאן החשיבות של פניה לעורכי דין תעבורה המומחים.

בחלק זה של האתר שלנו אנחנו נציג מכשירי אכיפה שונים העוסקים באכיפת עבירת מהירות בלבד ובתוך כל מאמר נציג גם את המגבלות המכשירים לפי הוראות היצרן ובתי המשפט.  להבהיר כי אין מטרת המאמרים להוות ייעוץ משפטי כלשהו. אני ממליצים להיוועץ בעורכי דין המומחים בתחום, בעיקר כאשר מדובר במהירויות הגבוהות משום שהענישה היא מחמירה במיוחד בשנים האחרונות .

אין האמור לעיל מהווה ייעוץ משפטי ואינו תחליף לייעוץ משפטי פרטני. כל הנוקט פעולה או נמנע מנקיטת פעולה לאור האמור לעיל עושה זאת על דעת עצמו ועל אחריותו הבלעדית.

המאמר נכתב ע"י עורכי הדין מוטאי, מצגר גרבואי, בעלי עשרות שנות ניסיון בתחום התעבורה.

כל הזכויות שמורות לחברת עו"ד תעבורה מוטאי-מצגר-גרבאוי

משרדנו כמשרד עו"ד תעבורה מורכב משוטרים בדימוס עם עשרות שנות במשטרת ישראל כשוטרים, ובנוסף עוסקים כעורכי דין המייצגים בשנים האחרונות כסנגורים בכל הארץ. טל לייעוץ וייצוג בכל הארץ: 0502266882 – 0526400111

אהבתם? שתפו לחברים!

Share on facebook
שיתוף בפייסבוק
Share on whatsapp
שיתוף בוואטסאפ
Share on email
שיתוף באימייל
Share on linkedin
שיתוף בלינקדאין