צריך ייעוץ מיידי ומקצועי? מלא פרטיך ונחזור אלייך בהקדם:

עורך דין תעבורה בחיפה

חברת עורכי הדין מוטאי-מצגר-גרבאוי מעניקה שירותים של עורכי דין תעבורה בחיפה ובכל אזור הצפון.עורך דין תעבורה ילווה אותך בכל הסאגה המשפטית סביב הנושא בו אתה מעורב. בין אם זה עבירות תנועה, בין אם אתה אשם ובין אם אתה לא אשם והמשטרה טועה עורכי הדין שלנו, מומחים בתחום התעבורה יעזרו לך לצאת הכי טוב שאפשר.
בנוסף לעורכי דין מומחים בדיני תעבורה יש לנו יועצים מומחים בתחומי התעבורה.

יש כל כך הרבה עורכי דין בחיפה ובצפון בכלל, מה הייחודיות שלנו?
הייחודיות הגדולה שלנו היא בכך שכל עורכי הדין וכל היועצים בחברתנו היו פעם בצד השני, כולנו אנשי משטרה לשעבר ולכן מכירים את כל המבדקים המשטרתיים, הציוד המשטרתי לבדיקת מהירות, הציוד לבדיקת רמת אלכוהל בדם וכיו"ב. כשאתה מכיר מבפנים את הדינמיקה של הצד השני אתה יכול לתת שירות הרבה יותר טוב ויעיל ללקוח שלך.

"מוטאי-מצגר-גרבאוי" הינה חברת עורכי דין ייחודית בארץ, המתמחה בתחום דיני התעבורה בלבד.
צוות החברה מונה שלושה עורכי דין ושני יועצים מקצועיים המלווים את החברה מיום היווסדה. היחודיות של החברה באה לידי ביטוי בכך שכל צוות החברה מורכב משוטרי משטרה בדימוס, בעלי עשרות שנות ניסיון בתחום התעבורה. בעברם שימשו כתובעי תעבורה, ראשי מדור תאונות דרכים, ראשי משרד חקירות תאונות דרכים ומרצים בבית ספר לשוטרים בתחום התעבורה, מפעילי מתנדבי תנועה, ראשי משמרות ומפעילי כל המכשור התעבורתי במשטרת ישראל: ממל"ז, ממא"ל, ינשוף ועוד. החברה מעבירה הרצאות באופן שותף לגופים גדולים כדוגמת חברות רכב, חברות דלק, גופים ביטחוניים ועוד. כמו כן, צוות החברה מרצה בקורסי נהיגה מונעת מטעם משרד התחבורה.